PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=334554}
5,7 2 425
ocen
5,7 10 1 2425
Aleja gówniarzy
powrót do forum filmu Aleja gówniarzy

nie mogę takich filmów..myślałam że będzie dobry, wciągający..udało mi się wytrwać do
połowy i musiałam wyłączyć. Nie dla mnie :(

MechanicznaPomarancza

film zdecydowanie potrafią zrozumieć tylko młodzi łodzianie. bo to film o nas samych. wg. mnie dzieło wybitne - świetne zdjęcia, świetnie ukazane życie codzienne młodych ludzi, stracone szanse, chu.jowa praca, brak perspektyw... a mimo to, zostajemy tutaj.

z drugiej strony jestem w stanie zrozumiec zarzuty i niepodobanie sie filmu osobom ktore nigdy tu nie mieszkaly dluzej niz rok... to film dla od nas, dla nas. i tyle. ;)

ocenił(a) film na 3
LILPOP

hmmm
mieszkam tu całe życie, promocja Łodzi jest niezła ale film nie szczególnie mnie się podobał
można było to przedstawić w ciekawszy sposób choć z drugiej strony... co kto lubi

ocenił(a) film na 8
czeski21

To nie ma byc promocja Łodzi. To jest portret Łodzi i Łódzian. parafrazując jeden z łódzkich zespołów: poskladany z wszystkich gorszych chwil wlasny reklamowy film.

ocenił(a) film na 8
LILPOP

nie zgodzę się, nie jestem z łodzi i byłam tam tylko raz i to na chwilę, ale film bardzo mi się podobał. I również muszę powiedzieć, że zdjęcia są świetne, chociaż niektórzy nie potrafią docenić sztuki pisząc że film jest beznadziejny bo im sie niespodziewanie pory dnia zmieniają ;p

LILPOP

perspektywy są wszędzie, tylko wystarczy chcieć i przestać się bać jutra ;)

MechanicznaPomarancza

Ja nie jestem z Łodzi. Jestem z Katowic. Tak się składa, że o współczesnym Górnym Śląsku też już nakręcono całą kolekcję filmów w mizerną fabułką, za to z przebijającym przesłaniem naczelnym: "taka tu beznadzieja, że tylko się pochlastać".

Nie polecam.

ocenił(a) film na 6
Film_Polski

w końcu "Polska jest w ruinie" :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones