PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662460}
5,3 34 748
ocen
5,3 10 1 34748
2,8 14
ocen krytyków
Ambassada
powrót do forum filmu Ambassada

OK

ocenił(a) film na 8

film lekki i świeży. Bez ciężkich rozważań, bez kolorowanek... Tylko fikcja, ale jaka przyjemna i zwiewna. Końcowa wizja jest po prostu przepiękna. Polecam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Reksio_gwalciciel

Dla niektórych z pewnością piękna. Judeopolonia - ziemia obiecana.

Pawuloniasty

Kresy nadal w rękach Polaków, prawowitych właścicieli, potęga, prawdziwa wielokulturowość, nie to co na zachodzie, Rosja nie zagrażałaby światu, bo nie osiągnęłaby tego co osiągnęła po upadku III Rzeszy, Niemcy by nie rządzili Unią, bo prawdopodobnie by ich nie było, nie byłoby tak dużo komunistów nie mówiąc o faszystach.

użytkownik usunięty
kejsik

Powiedz Litwinom, Ukraińcom i reszcie, że okupują polskie ziemie.

Haha, Janusze filmwebu, prawdziwi patryoci zablokowali mój wpis poddający w wątpliwość, czy aby na pewno wizja w końcowych scenach jest taka zaje. Żałosny ten filmweb.

ocenił(a) film na 4
lkleju

mimo, że film słaby, to końcowa wizja byłaby świetna.... a dla rasistów - przed wojną Polska była wielokulturowa, kultura polska mieszała się, z żydowską, rosyjską i niemiecką, a gdzieniegdzie pewnie i czeską, szkoda, że nam to odebrano, świat na pewno byłby ciekawszy...

p85

Wiesz, ja jakoś wolę Polskę jednolitą etnicznie niż szalejący ukraiński nacjonalizm tuż pod nosem.

ocenił(a) film na 4
Pawuloniasty

No, pewnie że polski nacjonalizm jest lepszy od ukraińskiego.

pani_sroka

Dla Polaków? Jak najbardziej.

ocenił(a) film na 4
Pawuloniasty

Ale tylko dla Prawdziwych Polaków.

pani_sroka

Podaj mi zbrodnie polskich nacjonalistów, skoro porównujesz ich do UPA.

kejsik

nacjonalizm... tfu

ocenił(a) film na 7
p85

Naprawde super jest miec Rosyjska i Niemiecka V kolumne w kraju...

p85

Wizja końcowa była piękna, ale dlatego, że obeszło by się bez ofiar i kresy nadal polskie;)

kejsik

Nie. Dlatego, że Warszawa przetrwała.

ocenił(a) film na 8
lkleju

alternatywne (i z pewnością lepsze) dzieje Polski to dla Ciebie temat "bez ciężkich rozważań"? Dziwię się... przeczytaj sobie cykl książek Marcina Ciszewskiego o ingerencji w historię Polski w pierwszym dniu II Wojny Światowej, a potem podczas Powstania Warszawskiego i postaraj się je zrozumieć, zadumać nad nimi i nad Polską, warto

lkleju

Tak czytam te pełne nienawiści komentarze i dochodzę do wniosku, że jednak taka wizja byłaby świetna. :) Bardziej naturalna, bez zniszczeń, tak jak powinno być.
Powiedzcie jeszcze że dzięki wojnie się cieszycie że Polska jest "monoetnicznie jedna". Haha, śmiech na sali. Powiem tylko tyle, że naprawdę nie doceniacie różnorodności, a szkoda.
Narody monoetniczne z reguły szybko się rozpadają lub biorą pomysły od tzw "zachodu" by móc przetrwać. Jak widać w Polsce obie te wizje są zagrożeniem dla uciemieznionego narodu polskiego. :) i tak mamy to co mamy...
Jak sobie wyobrażacie ten rzekomy brak Niemiec? Niemcy dalej by były, lecz nie miałyby takich wpływów jak dziś.

ocenił(a) film na 7
lkleju

Ja się na końcówce poryczałam. I następnym razem pewnie też się tak stanie.

ocenił(a) film na 10
lkleju

Ja się zgadzam z tą opinią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones