PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662460}
5,3 34 748
ocen
5,3 10 1 34748
2,8 14
ocen krytyków
Ambassada
powrót do forum filmu Ambassada

Postać głównej bohaterki jest tak irytująca że trzeba naprawdę się wysilać by nie wyłączyć.

ocenił(a) film na 3
_MasterPain_

zgadzam się.. żenujące i zdecydowanie nierealne dialogi, zachowania.. masakra.
mi się nie podobało..

użytkownik usunięty
_MasterPain_

e tam. tan jej facet Przemek to jest dopiero nudziarz. nie wiem jak ona z takim frajerem wytrzymywala. ogolnie ich relacje calkowicie bezsensu.

ocenił(a) film na 8

Akurat Przemek był całkiem fajny. A tym bardziej Anton.

użytkownik usunięty
nikalemony

Nie mowie, ze nie mogl Ci sie podobac, ale nie pisze tuta o wygladzie. Chodzi mi poprostu o budowe relacji miedzy postacami. Przemek to zwykly nudziarz i egoista, calkowite przeciwienstwo Melanii. Dlatego nie bylo chemi miedzy Melania a Przemkiem, caly konflikt w ich zwiazku jest zbudowany na przeciwnosci, ale nawet konflitk nie jest jakis wyrazny. Wygldaja bardziej na rodzenstwo, niz mlode malzenstwo, ktore musi sie zmierzyc z codziennoscia.

ocenił(a) film na 8

Ja tym bardziej nie mam na myśli wyglądu. Raczej grę aktorską. A Przemek nie był nudziarzem. To raczej Melania była zbyt roztrzepana. Jak już to ująłeś :)

użytkownik usunięty
nikalemony

Do gry akorskiej to nic nie mam. Ona nie byla roztrzepana, tylko wyluzowana i znudzona. Maz skupiony tylko na sobie i na woich teoriach. Przemek byl nudziarzem, nie mial znajomych, ciagle sleczal na praca, nie mial poczuca humoru, nie potrafil sie nawet bawic na swoich urodzinach. Dla mnie takie czlowiek to jest nudziarz. Za to Melania jak to aktorka tzn. przynajmniej kilka takich aktorek znam.

ocenił(a) film na 8

Eh. No nie wiem. Mam inny stosunek do jego postawy - wydaje się trzeźwo myślący. Aktorki żadnej nie znam, więc nie wiem na ile zachowanie Melanii jest umotywowane jej zawodem.

ocenił(a) film na 5

no jak by mi żona wtrąciła się w interesy w pracy tak jak zrobiła to Melania, to na pewno bym już ją pogonił, w ogóle Mela to była najbardziej irytująca postać w tym filmie, nawet się zbytnio nie przejęła, że już z nim się nigdy nie zobaczy bo na pocieszenie dostała dziadka

użytkownik usunięty
stantom1982

Dla mnie wlasnie Przemek byl irytujacym nudziarzem i frajerem, z drugiej strony lubie takich ludzi jak Melania. Ich postaci sa zudowane na zasadzie przeciwnosci, wiec nie ma co sie dziwic, ze albo lubisz jedno albo drugie.

_MasterPain_

Pełna zgoda. I poza tym źle napisana rola - nie można być takim historycznym abnegatem i mieć celujący z matury z historii.

ocenił(a) film na 4
_MasterPain_

Jak dla mnie to ten Przemek jest tak irytujący że trzeba naprawdę się wysilać by nie wyłączyć.

ocenił(a) film na 7
MygyBulla

Zgadzam się ,postać Przemka irytuje..Grąziowska zagrała za to inaczej niż te kukiełki które szybko gadają i i nic nie wnoszą do postaci.Podobała mi się jej gra.

ocenił(a) film na 3
kalifkol

Wesoła kretynka, która w ostatniej scenie na niego zwala fakt, że został w przeszłości i zmarł, choć napisał książkę. Koleś miał terminy, musiał coś zrobić, a idiotka goniła po kamienicy i szukała przygód.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones