PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35489}

Herkules i Amazonki

Hercules and the Amazon Women
6,2 1 897
ocen
6,2 10 1 1897
Herkules i Amazonki
powrót do forum filmu Herkules i Amazonki

Dawniej telewizyjnego "Herkulesa" z Kevinem Sorbo nie lubiłem jakoś i jak ostatnio emitowali serial w TVP2, to też nie byłem zainteresowany. Teraz jednak szukam takiej uroczej tandety lat 90., w ramach odtrutki na współczesne, nijakie kino i teraz chętnie bym pooglądał te filmy i kultowy serial. Na razie widziałem jedynie "Herkules i Amazonki", co jest raczej średnie, ale ma właśnie ciekawy klimat i taką urokliwą, nieco tandetną otoczkę. Najlepiej wypadają w filmie chyba pierwsze minuty, bo potem niewiele się dzieje, a ten wątek pogodzenia mężczyzn i kobiet dla mnie trochę słaby. Ale produkcję fajnie się ogląda z powodu Kevina Sorbo i takiego klimatu przygody oraz fantasy. Pokazany świat jest naprawę barwny, chociaż niewiele ma on chyba z mitologią wspólnego :d. Efekty specjalne ujdą nawet, chociaż są takie sobie i dla dzisiejszych widzów przyzwyczajonych do wielkich widowisk to pewne niezjadliwe by były. Mi się właśnie podobają, że takie tradycyjne bardziej są - dużo dekoracji, rekwizytów, charakteryzacji itd. A nie jak dziś niebieski ekran i CGI. Tutaj jedynie Hydra była zrobiona techniką cyfrową i to nieco sztucznie wyszło, ale nigdzie indziej komputerów już nie było. Ogółem - nieźle i szybko się ogląda, ma to klimat, chociaż ten film to raczej nic specjalnego. 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones