PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=80}
7,3 231 555
ocen
7,3 10 1 231555
6,3 21
ocen krytyków
Kiler ów 2 óch
powrót do forum filmu Kiler-ów 2-óch

Pierwsza część jest jeszcze zabawna, ma ciekawą historie( mimo, że pojawiła się w wielu filmach) i lubię ją oglądać. Myślałem, że druga też będzie dobra. Zacząłem oglądać i wytrwałem do połowy. Ten film jest tak strasznie głupi. Rozśmieszyły mnie teksty siary. On zawsze jest śmieszny. Osobiście nie polecam tego filmu.

ocenił(a) film na 8
BIFFOWSKY

Wydaje mi się, że ocena tego filmu zależy od tego, czego widz oczekiwał od kontynuacji i generalnie jaki typ produkcji lubi. Też uważam, że pierwsza część jest lepsza, ale osobiście drugą uważam za naprawdę dobrą, nieznacznie słabszą od jedynki (bardziej pod względem scenariuszowym, luk fabularnych, etc., bo komediowo jest moim zdaniem na podobnym poziomie). Ale tak jak mówię, doskonale rozumiem dlaczego jedni wolą Kilera, a inni Kiler-ów 2-óch.

ocenił(a) film na 10
BIFFOWSKY

Dla mnie jest to film na tym podobnym poziomie co Jedynka. Fantastyczne, że Machulski potrafił utrzymać poziom, taki swój vabankowy poziom, który jak pokazuje jego filmografia nie jest łatwy do utrzymania (np. jego "Deja vu" nie dorównuje Vabankom, choć jest dobrym filmem).
A Kilerów 2-óch nie tylko znów gościł znakomitych aktorów (Stuhra, Pazurę, Englerta, Rewińskiego, Figurę, Kożuchowską, Kiersznowskiego), ale poszerzył aktorską moc artystyczną i komediową rewelacyjną Fraszyńską - ta kreacja zapada w pamięć, zaczarowuje, a pokazuje też że w naszych rozmaitych aktorach, czasem pokazanych w przeciętnych produkcjach drzemią najróżniejsze zdolności w ramach tego zawodu, także komediowe.
Nie rozumiem jak można się było tym filmem znudzić, w połowie, ale i po 3/4 oraz po 4/4!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones