PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529}

Kiler

7,7 456 614
ocen
7,7 10 1 456614
6,9 39
ocen krytyków
Kiler
powrót do forum filmu Kiler

Oglądałem już ten film kilka razy ale dopiero teraz zwróciłem na to uwagę. Gdy Lipski płaci Kilerowi za pizzę to w portfelu widać tę pożądaną połówkę banknotu, wtedy Kiler podchodzi z drugiej stroni i pochyla się aby lepiej widzieć zawartość portfela Lipskiego. A więc specjalnie przyniósł Lipskiemu tę pizzę aby ten wyciągnął portfel i pokazał mu która to połówka (lewa czy prawa), ponieważ miał dostać cały banknot od X-sa, rozedrzeć go, ale musiał wiedzieć którą połówkę zanieść na Cargo, nie wydali by mu kasy gdyby przyniósł tę samą połówkę, którą ma Waldek. Niby proste w odbiorze, ale nie zauważyłem tego bo to detal, nie warty uwagi. :)

ocenił(a) film na 10
dirt16

To zdecydowanie była część dość zawiłego planu Kilera :)

ocenił(a) film na 8
rudy_filmy

Właśnie siłą tego filmu jest to, że pomimo że to komedia to cały plan jest logiczny. Nie jak w Vincim gdzie zakończenie jest tak pokręcone, że nie wiadomo o co chodzi i jak oni to wszystko zaplanowali.

użytkownik usunięty
MistrzSeller

Czego w Vinci nie rozumiesz? Zapewne do kogo poszedł 4 obraz ;) Jeżeli o to chodzi to Sykalska kupiła 2 kopie ;)

ocenił(a) film na 8

Chodzi mi o sam przebieg "akcji" gdzie praktycznie rózne rzeczy wyskakują znikąd i wydają się wyjęte z tyłka.

ocenił(a) film na 8
dirt16

Też dopiero przy którymś seansie to zauważyłam. Nie uważacie że plan z rozdarciem banknotu by nie zadziałał nawet gdyby Kiler dostał 2 tys. w jednym banknocie? Waldek mógłby się kapnac że jest on inaczej rozdarty.

ocenił(a) film na 8
Pixx

Wystarczy, że by go rozdarł podobnie jak ten, który miał Lipski w portfelu. Nie musiał idealnie, co do milimetra, bo Waldek tak wnikliwie się temu nie przyglądał. Tylko przystawił na chwilę te banknoty do siebie i spojrzał, to nawet dwie sekundy nie trwało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones