PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529}

Kiler

7,7 456 614
ocen
7,7 10 1 456614
6,9 39
ocen krytyków
Kiler
powrót do forum filmu Kiler

Jak już wspomniałam :"Ten film, to klasyk w kraju wódki i kiełbasy".
To film dla polaków i przede wszystkim o polakach.
Myślę, że zagranicznym widzom ciężko byłoby wyczuć nasze poczucie humoru i mentalność.

ocenił(a) film na 9
SCV

Zgadzam się z Tobą :)) Tym bardziej że nas naród jest specyficzny i daleko mu do ideału ..

ocenił(a) film na 10
kkrajewska2

I to właśnie idealnie, groteskowo pokazuje ten film. To za to go tak kochamy :D
"Ryśka CYCKI SE USMAŻ!"

ocenił(a) film na 7
SCV

Tak chamstwo i prostactwo.Bardzo dobrze, że coraz mniej ludzi z okresu PRL, w którym się wychowali i powoli zapominamy o takich tekstach, które cieszą się jakimś idiotycznym poparciem.

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Elita?

ocenił(a) film na 8
SCV

Film dla wszystkich raczej :) I tych "zwykłych" kinomanów i bardziej wymagających...

ocenił(a) film na 4
McCoval

no nie raczej..mnie nie kupił absolutnie-prostacki, prymitywny i bez klasy plus irytujący i myślący że jest śmieszny a ostatnio coraz bardziej własna karykatura pazura..

ocenił(a) film na 9
SCV

no nie wiem, jak ktoś lubi np. francuski i angielski humor, to czemu miałby nie polubić polskiego ? :)

ocenił(a) film na 10
SCV

I tu się mylisz bo jest to pierwszy polski film, który był puszczany w Hollywoodzkich kinach, i nawet amerykanie mieli w planach stworzyć własną wersję, Kilera miał zagrać Carey

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones