PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1167}
6,8 5 629
ocen
6,8 10 1 5629
5,0 4
oceny krytyków
Szwadron
powrót do forum filmu Szwadron

Nie dla idiotów

ocenił(a) film na 10

Jeden z najlepszych filmów historycznych jakie widziałem.Nie przepadam za wiekszoscia filmow Pana Machulskiego jednakze tym filmem zdobyl moj respekt. EKSTRAKLASA ,krótko mówiąc.

ocenił(a) film na 4
sirgregh

Jednak dla idiotów - sądząc po Twoim wpisie.

ocenił(a) film na 10
Krzypur

Dziekuje za przypomnienie mi o wpisie sprzed 16 lat... Tempus fugit, jak mawiala moja ciocia.Pozdrawiam i zycze usuniecia kija z dupy. :(

ocenił(a) film na 4
sirgregh

Wyciągnąłem i... niewiele się zmieniło.

ocenił(a) film na 8
sirgregh

Nie dla idiotów. Rzeczywiście i spoko. Ale taki komentarz z naczelnym polskim kretynem w awatarze? Wiadomo że Sowiecka Sołocz chciała napluć na Polaków wystawiając tego jegomościa na czele Solidarności a później Polski. Ale na litość boską nie udawajmy ze deszcz pada kiedy na nas napluto.

OlejhunterPL

Odezwał się mądry inaczej, który pewnie ma nad łóżkiem plakat Jarosława Polskęzbawa.

ocenił(a) film na 8
Pinto

Wataha umie szczekać tylko jedną nutą. Nie baranie, nad łóżkiem mam Jezusa Chrystusa. Nie popieram bandyckiego PiSu z tym oszustem Jarosławem na czele, tak samo jak nie popieram nikogo z bandy czworga. Prawdziwe autorytety to Grzegorz Braun i Stanisław Michalkiewicz, ale takich ludzi nawet po śmierci Polacy nie docenią. Tak jak Dmowskiego czy Adama Tarło.

ocenił(a) film na 5
OlejhunterPL

Jezus Chrystus, Grzegorz Braun i Stanisław Michalkiewicz combo krzyczace "to ja jestem idiota, patrz na mnie! Ja, ja, jaaaaaaaaa!":D I ten Dmowski na koniec... Szach mat ;)

ocenił(a) film na 8
niekrytycznyKrytyk

Sam jesteś idiota. Idź dalej oglądać telewizję, nichen Ci we łbie mieszają. Anonimowe ścierwo z internetu biedzie mnie wyzywać za poglądy, żenada.

ocenił(a) film na 5
OlejhunterPL

OlejhunterPL komentujacy poglady innych w internecie = git. Ktos inny komentuje poglady OlejhunterPL = scierwo i zenada. ;) Od razu zdajesz sobie sprawe czemu wsrod szeroko pojetej prawicy tylu odklejencow i gwalcicieli logiki...

ocenił(a) film na 8
niekrytycznyKrytyk

W dupę mnie pocałuj anonimie z Internetu

ocenił(a) film na 5
OlejhunterPL

Jak widze kusisz nie tylko elokwencja ;)

ocenił(a) film na 8
niekrytycznyKrytyk

Miej swoje wypociny na wierzchu, mam to gdzieś.

ocenił(a) film na 5
OlejhunterPL

Oszukujesz sam siebie?

ocenił(a) film na 8
sirgregh

Mam takie same odczucia. Dokładnie. Bardzo trudny okres historyczny.

ocenił(a) film na 4
sirgregh

Szkoda, bo to znaczy że mało widziałeś. Bez urazy, ale całe kino amerykańskie, brytyjskie, niemieckie, masę innych produkcji (również polskich, rosyjskich i ukraińskich, a Ty o tym przeciętnym filmie piszesz jak o arcydziele). Arcydzieło to np. "Listy z Iwo Jimy", "Wzgórze nadziei", "Idź i patrz", " Wielka czerwona jedynka"< "Stalingrad"

ocenił(a) film na 10
kot69_filmweb

W internetach nic nie ginie ale nawet nie wiem jak dożyłem a co dopiero wpis sprzed 19 lat. Nie mam jeszcze demencji ale tego filmu i powodów mojej ówczesnej opinii na jego temat nie pamiętam, Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones