Jan Machulski

Jan Henryk Machulski

8,2
23 156 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Machulski

uwielbiałam go jako aktora. to naprawdę przykre [*]

rory_5

Co racja to racja... [*] Szkoda takiego aktora. ;(

rory_5

rory 5...
podpisuję się pod twoim postem obiema rękami:))))))))))))))))0

rory_5

Kwintesencja pozerstwa. Każdy kulturalny człowiek zachowa "żal" dla siebie, bo wie, że przelewanie go na jakieś internetowe znicze jest bardzo niesmaczne. Słowo "żal" specjalnie napisałem w cudzysłowie, bo śmiem poddać w wątpliwość, czy autor faktycznie odczuł jakieś ujemne emocje z powodu ów wiadomości, tym bardziej, że prawdopodobnie nigdy nie poznał Machulskiego osobiście i jest on dla niego jak głodne dzieci z Etiopii - ot ciekawostka.

lipinski793

Oczywiście poprzez "nigdy nie poznał osobiście" nie miałem na myśli, że Machulski ma jakiś wredny charakter, bo go nie znam. Może prowadzi działalność charytatywną i jest pod względem dobroci na równi z Matką Teresą z Kalkuty, nie wiem. Nie miałem zamiaru napisać prowokatorskiego komentarza; po prostu staram się zwalczać na każdym kroku głupie, pozerskie internetowe znicze, które nie wnoszą absolutnie nic i tylko starają się wymóc na czytelniku podziw dla autora, jaki to z niego dobry człowiek cierpiący z powodu czyjegoś zgonu. Grrr...

lipinski793

Pan Machulski był wspaniałym człowiekiem. Podziwiam go jako aktora. Niesamowity, a Kwinto to już po prostu klasyka.

Piano_222

A ja miałem to szczęście, że poznałem Pana Machulskiego osobiście i potwierdzam, że był wspaniałym człowiekiem. To, że Go już nie ma to wielka strata, zwłaszcza dla mojej Łodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones