Peter Dinklage

Peter Hayden Dinklage

8,7
47 158 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Dinklage

W grze o tron to go tak na 9 oceniałem, ale nastał 4 sezon i.... ma 10 a jakby dało się to i 11, zagrał genialnie. A co do X-men, też zagrał bardzo dobrze i też 10.

WTTW_FILM

Najlepsza postać w Grze o tron, uwielbiam oglądać sceny z nim :)

WTTW_FILM

Tylko, że w X-Men:DOFP popełnili błąd przy obsadzaniu postaci Traska. Bo jak Peter ma 135cm wzrostu, to to jest, śmiech na sali :D :P . Bo Dr. Bolivar Trask w komixach i kreskówkach był facetem co najmniej o wzroście 175cm, a może i nawet lepiej. I każdy znający komix, albo kreskówkę od razu wyłapię ten duży ( co by nie mówić ) błąd.

Flinston1987

Ale zagrał bardzo dobrze tę postać. Co do samego błędu, w filmach na podstawie komiksów zdarzają się większe....

WTTW_FILM

Ja nie napisałem, że zagrał źle, tylko zwróciłem uwagę na zły dobór aktora, do odgrywanej postaci względem czynnika fizyczności.

Flinston1987

Dobra spoko, wiem co napisałeś ja tylko dopisałem to do odpowiedzi.

WTTW_FILM

Zgadzam się, w GoT jest genialny- najlepsza postać razem z Cersei, i chodzi mi tutaj zarówno o charakter postaci, jak i o grę aktorską, a nie do końca moją sympatię do danej postaci. Akurat Tyriona uwielbiam, ogólnie jego zachowanie, postępowanie i myślenie, a Dinklage go niesamowicie wykreował. Z kolei Cersei strasznie działa mi na nerwy i jest podłą jędzą, ale należy się jak największe uznanie dla Leny Headey, bo znakomicie gra. Właśnie z tymi postaciami kocham oglądać sceny, bo Daenerys już mi się znudziła, a Kit Harrington nie ma w sobie za grosz charyzmy jako Jon Snow. Aha, no i jeszcze wielbię Margaery Tyrrel- Natalie Dormer jak zwykle kawał dobrej roboty :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones