Mały Zgon (2020)
Mały Zgon: Sezon 1 Mały Zgon Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Mały Zgon (2020)

Odcinek 1

59m
6,7 246
ocen
6,7 10 1 246
Mały Zgon
powrót do forum s1e1

Sorry, ale albo jestem w złym nastroju albo jest naprawdę bardzo źle ...

jakub.kucharzewski

To pierwsze, tak uważam :)

jakub.kucharzewski

Minęły 20 minut pierwszego odcinka a ja się zastanawiam co to za chujowy film.

ocenił(a) serial na 8
Atari_65XE

Chyba masz problem w życiu.

ocenił(a) serial na 8
Atari_65XE

Może dlatego, że to serial

jakub.kucharzewski

Dobry i polecam. Pierwszy odcinek może troszkę przynudzał ale generalnie jest dobrze.

ocenił(a) serial na 8
carmen8_fw

Dokładnie, od czwartego odcinka się fajnie rozkręcił.

ocenił(a) serial na 9
neo01

Ja już w pierwszym miałam superzabawę. Po prostu trzeba poczuć konwencję ...

ocenił(a) serial na 3
neo01

Już od czwartego? Tak szybko?
Istne szaleństwo.

ocenił(a) serial na 2
jakub.kucharzewski

Masz racje dno i wodorosty, zalosny polski niesmieszny gniot

ocenił(a) serial na 1
jakub.kucharzewski

Ten film jest momentami na 10, a momentami na 1... Sam pomysł i historia kryminalna super, ale Pan Machulski widać, że dawno jest za szczytem góry, na siłę chciał z tego nowego Kilera zrobić, ale humor zupełnie nietrafiony, i wyszło jak wyszło. Dno. Albo na poważnie, albo na komediowo, tutaj tak jakby do samego końca nie podjęto decyzji i finalnie wyszedł gniot. Dramato-komedia, ani poważna, ani śmieszna. Zmarnowałem 10 godzin. Panie Machulski, z całym szacunkiem, ale pora na emeryturę.

ocenił(a) serial na 8
ulpianus

Ja pierniczę jaki badziew trzeba mieć pod kopułą, żeby nie zrozumieć konwencji i wystawić temu jeden, ty to nawet nie zdążyłeś pojęć do roboty, a już byłeś na emeryturze

ocenił(a) serial na 1
master_of_vinyl_donuts

Jakiej konwencji? Komediowej? No tak, serial jest komedią w jakimś procencie. Problem w tym, że nieśmieszną w ogóle, i poza tym zatopioną w poważnym dramacie, w którym nie ma nic śmiesznego. Ale dobrze, że Machulski ostatecznie zdecydował, że to komedia, zrobił to w ostatniej minucie serialu puszczając muzyczkę z Kilera;)

ocenił(a) serial na 10
jakub.kucharzewski

Jestes w naprawde zlym nastroju, albo po prostu nie rozumiesz 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones