Mały Zgon
powrót do forum 1 sezonu

A mi się podoba..

ocenił(a) serial na 7

Oglądam 5 odcinek i jak dla mnie jest ok. Nie spodziewałem się fajerwerków ( nie jestem serialowym piknikiem który po pierwszym odcinku nawołuje „ oh ah Oudsider to drugi Detektyw” ) dlatego tez nie jestem rozczarowany. Mi się podoba! Głównie z uwagi na głównych bohaterów granych świetnie przez Piotra Grabowskiego ! Ps: Pani Inspektor mocno irytująca ...

ocenił(a) serial na 8
laslooo

Tak, pan Piotr naprawdę daje radę! Poza tym Anna Seniuk - mistrzostwo! :) W ogóle ciekawie się to ogląda, taki trochę serial kryminalny na haju :)

ocenił(a) serial na 8
laslooo

Zgadzam się. Po czterech odcinkach uważam, że to dobry serial z fajnym klimatem. Fatalna gra pary tajniaków lekko irytuje.

ocenił(a) serial na 8
xernes

zwłaszcza tej laski, bo typ... wiadomo :) serial jak na polskie realia, spoko :) do obejrzenia

laslooo

Gdyby nie dwa ostatnie odcinki (9 i 10) też dałabym 7, ale im bliżej końca scenariusz strasznie rozczarowuje, więc jedyne 5 na podsumowanie całości.

ocenił(a) serial na 5
laslooo

Nie wszystkim się spodoba, ci co nie kumają czarnego humoru, niestety tego nie zrozumieją . Bożesz ty mój.... a znam takich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones